Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

W ramach szeregu instrumentów finansowych, należy wyróżnić środki finansowe którymi dysponują Lokalna Grypa Rybacka Zalew Zegrzyński i Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego" , w ramach których istnieje możliwość sfinansowania całości lub części instalacji fotowoltaicznej, jako działania proekologicznego, np.:

  • w ramach Programu Operacyjnego RYBY wdrażanego przez Lokalną Grupę Rybacką Zalew Zegrzyński , gdzie wg. harmonogramu konkursów realizowana będzie Oś Priorytetowa  4 .1 - Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, m. in w zakresie: Ochrony środowiska i dziedzictwa przyrodniczego na obszarach zależnych od rybactwa w celu utrzymania jego atrakcyjności oraz przywracanie potencjału produkcyjnego sektora rybactwa w przypadku jego zniszczenia w wyniku klęski żywiołowej lub przemysłowej
    Przewidywany nabór  - I i II kwartał 2013 – więcej szczegółów na stronie http://www.lgrzz.pl
  • w ramach PROW wdrażanego przez Lokalną Grupę Działania Związek Stowarzyszeń Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie wg. harmonogramu naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 4.1/413 - Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w ramach TWORZENIA I ROZWÓJU MIKROPRZEDSIĘBIORSTW - Innowacyjna gospodarka wiejska, istnieje możliwość  realizacji projektów z zakresu operacji dotyczących tworzenia i rozwoju przedsiębiorstw w obszarach nowych i ekologicznych technologii.
    Przewidywany nabór  - I kwartał 2013  – więcej szczegółów na stronie http://www.partnerstwozalewu.org.pl

Aby uzyskać szczegółowe informacje oraz pomoc w napisaniu wniosku o dofinansowanie projektu prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza