Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

Zachowania ekologiczne cały czas zyskują na znaczeniu. Poza wpływem na środowisko naturalne, wpływają także na ekonomię i oszczędności z tym związane.

Dlatego też, rząd Polski, a także Komisja Europejska za pośrednictwem instytucji publicznych uruchamia szereg instrumentów finansowych wspierających działania proekologiczne, zachęcając do inwestycji w odnawialne źródła energii.

Wśród szeregu mechanizmów finansowych wspierających inwestycje w tym obszarze można wyróżnić preferencyjne kredyty oferowane przez Bank Ochrony Środowiska czy Agencję Rozwoju Przemysłu. Poza tym istnieje szereg funduszy współfinansujących projekty z obszaru ochrony środowiska realizowane przez instytucje publiczne czy prywatne, co znacznie obniża koszty takich inwestycji.

Dlatego też, w naszym zespole jest współpracujący Ekspert z dziedziny pozyskiwania środków finansowych z Funduszy Unijnych, Funduszy Norweskich oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który chętnie udzieli Państwu pomocy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie projektu pod inwestycje proekologiczne.

Współpracujemy także z Doradcą specjalizującym się w pozyskiwaniu preferencyjnych kredytów przeznaczonych na inwestycje w odnawialne źródła energii.